BEZMAKSAS piegāde uz OMNIVA pakomātu pasūtījumiem no 60.00€ pa LATVIJU. 16 gadi tirgū, kopš 2007. gada Piegāde pa Latviju, Lietuvu, Igauniju
LV | RU | EN
Grozs ir tukšs
Par mums | Distances līgums | Piegāde, Apmaksa | Kontakti

VEIKALS RĪGĀ
Krimuldas 6, Rīga P.O.T.C.P. 10⁰⁰-18⁰⁰, Se. 10⁰⁰-18⁰⁰ Sv. - +371 28816606 shop@kostimi.lv

UZMANĪBU! JŪNIJĀ, JŪLIJĀ UN AUGUSTĀ - SESTDIENĀS VASARAS DARBA LAIKS 11⁰⁰-15⁰⁰!
Modelis: PP-210231
Šis ir mūsu foto. Lūdzam ņemt vērā, ka gatavo hēlija balonu pušķiem šajā sadaļā ir vairāk informatīva nozīme, jo kaut kāds balona tonis vai veids var nebūt veikalā uz vietas dotajā momentā.
Šo pušķi var izveidot jebkurā krāsā, jebkuru detaļu var nomanīt, lūdzam visas detaļas precizēt sazinoties ar mums.

Hēlija balonu pušķis.
Komplektā ietilpst:
2x lateksa baloni, zelta hroms, 30 cm - ST-R12970
2x lateksa baloni, eikalipts, 30 cm - ST-R12027
2x lateksa balons, baltas smiltis, 30 cm - ST-R12071
- lentīte, 1,50m;
Baloni ir pieejami vairākās krāsas, krāsas pieejamību precizēt pie menedžera.

❗Ir iespējama ar hēliju pildītu balonu piegāde Rīgā, darba dienās (+ 15 eiro), par citām vietām var vienoties atsevišķi. Vai varat noorganizēt savu kurjeru, kā arī pasūtījumu var saņemt veikala darba laikā.

€13.20
pirkt
Pie favorītiem
Izmērs Daudzums
veikalā
Ražotāja
noliktavā
os1 gab.nav informācijas
PartyPoint.lv VEF
Krimuldas 6, Rīga
1 gab.Pasūtījumu var saņemt:
SAŅEMT PARTYPOINT.LV VEIKALĀ - BEZMAKSAS

Piegāde:
LATVIJA 1-2 dienas, sākot ar 3.50€
LIETUVA 1-2 dienas, sākot ar 4.50€
IGAUNIJA 1-2 dienas, sākot ar 4.50€

Detalizēta informācija par piegādi: skatīt te
Balonu uzpilde un apstrāde ir laikietilpīgs process, tāpēc lūdzam ievērot šos vienkāršos noteikumus:
• Pirms veikala slēgšanas mēs paturam tiesības atteikt balonu uzpildi, ja menedžeri redz, ka noslogotības dēļ, balonus nav iespējams piepūst līdz darba laika beigām;
• Lielu daudzumu ar hēliju pildītus balonus ir jāpasūta laicīgāk, lai mēs varam ieplānot nepieciešamo darbinieku skaitu uz jūsu pasūtījuma izpildes dienu;
• Lai darbotos garantija, baloni jāpasūta vismaz 2h pirms iznešanas no veikala;
• Lai nav jāgaida rindā, ideālā variantā pasūtīt balonus vismaz dienu iepriekš, atnākot nopirkt balonus pēdējā momentā var nākties uzgaidīt, jo klienti tiek apkalpoti rindas kārtībā un iepriekš pasūtīte baloni ir prioritāri;
• Balonu ar personalizētu apdruku jāpasūta vismaz 2 dienas iepriekš;
• Helovīnu sezonā (15-31 oktobris) baloni jāpiesaka dienu iepriekš. Atnākot uzpildīt balonus sezonā pēdējā momentā, mēs paturam tiesības atteikt balonu uzpildi, ja ir liels klientu pieplūdums.

SVARĪGI PAR BALONU LIDOŠANAS LAIKU

Ļoti svarīgi apzināties jau pirms balonu pasūtījuma veikšanas, ka jūs pērkat tieši HĒLIJA BALONUS, ka tas ir ļoti trausls un smalks produkts, kurš var uzsprāgt un nopūsties ļoti daudzu faktoru ietekmē. Neprasiet no baloniem mēnesi ilgu lidošanu, lai arī mūsu klienti dalās arī ar šādu pieredzi ar baloniem, kas nopirkti mūsu veikalā un arī mūsu veikala dekoram izmantotie hēlija baloni bieži vien uzrāda šādu lidošanas ilgumu - tas nav baloniem raksturīgi. Nekorekti salīdzināt, ka toreiz bija tā, šoreiz šādi, vai ka pērkot vienā veikalā bija tā un citā bija savādāk.

MĒS PĀRDODAM ORIĢINĀLOS BALONUS UN LATEKSA BALONUS APSTRĀDĀJAM AR LABĀKO LATEKSU BALONU APSTRĀDES ŠĶĪDUMU HI-FLOAT, lai arī tirgū ir pieejamas lētākas alternatīva, mēs tupinām lietot labāko, kas pieejams tirgū. Mēs paši esam testējuši lētākas balonu apstrādes alternatīvas, bet salīdzinājumā ar HI-FLOAT - tās ir nesalīdzināmas, tāpēc mēs neekonomējam un ar šādām lētākām alternatīvām neapstrādājam balonus, kas tiek pūsti mūsu klientiem, jo elementāri, mums rūp mūsu reputācija.

Kas ir HI-FLOAT?
Tas ir patentēts, dārgs šķidruma risinājums baloniem, kas, nožūstot ar hēliju pildīta lateksa balona iekšpusē, veido plānu pārklājumu, kas palīdz turēt hēliju balona iekšpusē. Viens piliens balona iekšpusē un balons lidinās ilgāk (līdz pat 3-5dienām)! Drošs, nav toksisks un bioloģiski sadalās, HI-FLOAT uzticas un izmanto profesionāļi visā pasaulē.

SVARĪGI PAR LIDOŠANAS LAIKU
• Pēc balonu uzpūšanas tiem jāpastāv pie mums vismaz 2h, tas ļauj izžūt apstrādes šķīdumam HI-FLOAT un plus, šajā laika periodā var konstatēt iespējamos defektus (piemēram, mikroplaisas uz lateksa vai folijas);
• Vidēji lateksa baloni lido 3-5 dienas;
• Folijas baloni lido 3-7 dienas, neaizmirstiet, ka folijas baloni visbiežāk zaudē formu un kļūst mīksti, jūs varat to vienkārši piepūst caur vārstu ar pumpīti vai salmiņu, šādi paildzināt to lidošanas laiku;
• Satīna baloni lido 1-2 dienas (jā, satīna baloni izskatās daudz efektīgāk, bet lido mazāk);
• Caurspīdīgie apaļie burbuļbaloni lido 24-48 stundas;
• Caurspīdīgie QL burbuļbaloni lido 3-7 dienas.

Latekss ir porains materiāls un hēlijs ir ļoti gaistoša gāze. Tās molekulas ļoti ātri iesūcas caur lateksa porām un pat apstrāde ar īpašu līdzekli ne vienmēr palīdz, jo baloni pēc piepūšanas pēc tam lido dažādos, nestabilos apstākļos. Svarīgi saprast, ja balons nokrita pēc 2 dienām, tas nenozīmē, ka mēs izdarījām kaut ko nepareizi un pārdevām jums nekvalitatīvu produktu. Tas nozīmē, ka balonu pārvadāšanas un lidošanas apstākļi nebija vislabākie. Temperatūra, mitrums, caurvējš - dažādās telpās tie ir atšķirīgi un tas viss ietekmē lidojuma laiku!
Īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad laika apstākļi ārā nav piemēroti baloniem - karstums, tieši saules stari, sals, lietus, vējš. Ir ļoti nepareizi apgalvot, ka vienam pārdevējam ir slikti baloni, bet citam ir labi, tikai tāpēc, ka balons lidoja mazāk vai pārsprāga, bet tai pat laikā tie tika pasūtīti un uzglabāti ar dažādiem ārējo faktoru nosacījumiem - var būt vienkārši atšķirīgi laika apstākļi, vai arī balons var vienkārši pieķerties kaut kam jūsu telpās un pārsprāgt, balonu raustīšana aiz lentes vai bērnu spēlēšana ar balonu, arī viens sitiens balonam - var traumēt to.

Baloniem labvēlīgi apstākļi: nav caurvējš, tie netiek raustīti, nav tiešie saules stari un mitrums telpās 45-50%.

PRETENZIJAS PAR BALONIEM PIEŅEMAM 24H laikā no brīža (foto fiksācija uz veikala epastu), kad tie nodoti pasūtītājam, ja ievēroti sekojoši noteikumi:
- balonu pušķis pasūtīts laicīgi un veikalā nostāvējis vismaz 2h;
- balonu pārvadāšana tika veikta balonu maisos (nopērkami pie mums);
Ja pasūtītājs pasūta balonus pēdējā momentā uz sitiena un iznes balonus no veikala uzreiz pēc piepūšanas, mēs neuzņemamies par tiem atbildību un pretenzijas nepieņemam.

LAIKA APSTĀKĻU IETEKME UZ HĒLIJA BALONIEM:

VASARĀ:
Galvenie faktori, kas izraisa lidošanas ilguma samazināšanos vai balona uzsprāgšanu/deformāciju:
• Apkārtējā temperatūra - jo augstāka temperatūra, jo ātrāk hēlijs izgaro no balona;
• Vējš - ielu vējš, ventilatoru un gaisa kondicionieru darbība telpās, caurvējš telpās;
• Putekļi - vēja laikā baloni aplīp ar putekļiem, veidojot putekļu slāni;
• Saules gaisma - ultravioletā gaisma, kas izraisa saules apdegumus, tāpēc baloni var npūsties pat pāris stundu laikā;
• Lietus - tas bojā balonu no ārpuses un palielina mitrumu, un apstrādes šķīdums atkal paliek neiežuvis;
• Ienākot telpā, neļaujiet baloniem lidot uzreiz pie griestiem, jo ​​temperatūra pie griestiem ir 1-2 grādus augstāka un balons var eksplodēt. Iesakām ļaut tiem pierast pie temperatūras vismaz 5-10 min un tad ļaut lidināties;
• Kā arī gada karstajā laikā neatstājiet uzpūstus balonus ilgi mašīnā (ne vairāk kā 1h);
• Iesakām transportēšanai izmantot speciālos pie mums nopērkamos maisus. Šie maisi ir tikai transportēšanai un nav domāti ilgstošai balonu uzglabāšanai.

ZIEMĀ:
• Aukstā laikā hēlijs saraujas, balons zaudē savu formu, bet siltā telpā atkal atgūst to;
• Ienākot telpā, neļaujiet baloniem lidot uzreiz pie griestiem, jo ​​temperatūra pie griestiem ir 1-2 grādus augstāka un balons var eksplodēt. Iesakām ļaut tiem pierast pie temperatūras vismaz 5-10 min un tad ļaut lidināties;
• Tā pat kā vasarā (skat. augšā), arī ziemā vējš, putekļi, saules gaisam, nokrišņi - tas viss negatīvi ietekmē hēlija balonus;
• Iesakām transportēšanai izmantot speciālos pie mums nopērkamos maisus. Šie maisi ir tikai transportēšanai un nav domāti ilgstošai balonu uzglabāšanai.

Baloni prasa rūpīgu attieksmi. :)
Un galvenais, baloniem jārada svētku sajūta un emocijas tūlīt un tagad, baloni radīs pasakains bildes, kuras jūs priecēs visu mūžu - neprasiet no baloniem nedēļas un mēnešus ilgus lidojumus. :)
Ja baloniem radītie apstākļi būs labvēlīgi - tie lidos un priecēs jūs ilgāk.
🍒 ZEMĀKĀS CENAS GARANTIJA
Redzēji šo preci lētāk? Mēs tev piedāvāsim vēl -5% no redzētās cenas! Veic pasūtījumu un atsūti mums foto vai linku, ja redzēji lētāk.
PartyPoint.lv ir plašākais svētku preču veikals Baltijā, līdz ar to mūsu iepirkumu apjomi nodrošina labākās iepirkuma cenas. Mēs zinām, ka mūsu cenas ir labākās tāpēc grantējam, ka jūs gribēsiet ieprikties tikai PartyPoint.lv!
Lidzīgas preces | Aksesuāri


COPYRIGHT Kostimi.lv

THIS PICTURE IS PROPERTY OF PARTYPOINT.LV AND IS PROTECTED BY INTERNATIONAL COPYRIGHT.

Mūsu klienti par mums
PartyPoint.lv ir augsti novērtēts!
{
Liels paldies par apkalpošanu un un labo noskaņu veikalā.
* atsauksme Labserviss.lv kampaņas ietvaros, neatkarīgais avots.
}
PARTYPOINT.LV TIEK NOVĒRTĒTS

REDZĒTS TV UN PRESĒ

© Marki Group, 2006-2024 Jebkuru daļu kopēšana no PartyPoint.lv ir stingri aizliegta. (Kleoo.lv) | DISTANCES LĪGUMS TE
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliCeno.lv
Mūsu portāls izmanto sīkdatnes
Vairāk informācijas
Piekrist