BEZMAKSAS piegāde uz OMNIVA pakomātu pasūtījumiem no 20.00€ pa LATVIJU. 14 gadi tirgū, kopš 2007. gada Piegāde pa Latviju, Lietuvu, Igauniju
LV | RU | EN
Grozs ir tukšs
Par mums | Distances līgums | Piegāde, Apmaksa | Kontakti
PartyPoint.lv veikals / noliktava Rīgā Krimuldas iela 6 (VEF), Rīga, LV-1039 P.O.T.C.P. 10:00-18:00, Sestdiena 10:00-18:00 shop@kostimi.lv +371 288 166 06

Pirmdien, 17. Janvārī: no plkst. 13:00-14:00 īslaicīgs tehnisks pārtraukums.
Modelis: PP-210145

Šī prece paigaidām nav pieejama. Šo preci varēsiet pasūtīt drīz.
Izmērs Daudzums
veikalā
Ražotāja
noliktavā
os1?
nav informācijasPasūtījumu var saņemt:
SAŅEMT KOSTIMI.LV VEIKALĀ - BEZMAKSAS

Piegāde:
LATVIJA 1-2 dienas, sākot ar 3.50€
LIETUVA 1-2 dienas, sākot ar 4.50€
IGAUNIJA 1-2 dienas, sākot ar 4.50€

Detalizēta informācija par piegādi: skatīt te
Balonu uzpilde un apstrāde ir laikietilpīgs process, tāpēc lūdzam ievērot šos vienkāršos noteikumus:
• 20 min pirms veikala slēgšanas mēs paturam tiesības atteikt balonu uzpildi, ja menedžeri redz, ka noslogotības dēļ, balonus nav iespējams piepūst līdz darba laika beigām.
• Lielu daudzumu ar hēliju pildītus balonus ir jāpasūta dienu iepriekš (vairāk par 10 gab.);
• Lai darbotos garantija, baloni jāpasūta vismaz 2h pirms iznešanas no veikala;
• Lai nav jāgaida rindā, ideālā variantā pasūtīt balonus vismaz dienu iepriekš, atnākot nopirkt balonus pēdējā momentā, var nākties uzgaidīt, jo klienti tiek apkalpoti rindas kārtībā;
• Helovīnu (Oktobrī) un Ziemassvētku sezonā (Decembrī) baloni jāpiesaka dienu iepriekš. Atnākot uzpildīt balonus sezonā pēdējā momentā, mēs paturam tiesības atteikt balonu uzpildi, ja ir liels klientu pieplūdums.

SVARĪGI PAR BALONU LIDOŠANAS LAIKU

Ļoti svarīgi apzināties jau pirms balonu pasūtījuma veikšanas, ka jūs pērkat tieši BALONUS, ka tas ir ļoti trausls un smalks produkts, kurš var uzsprāgt un nopūsties ļoti daudzu faktoru ietekmē. Neprasiet no baloniem mēnesi ilgu lidošanu, lai arī mūsu klienti dalās arī ar šādu pieredzi ar baloniem, kas nopirkti mūsu veikalā un arī mūsu veikala dekoram izmantotie hēlija baloni bieži vien uzrāda šādu lidošanas ilgumu - tas nav baloniem raksturīgi. Nekorekti salīdzināt, ka toreiz bija tā, šoreiz šādi, vai ka pērkot vienā veikalā bija tā un citā bija savādāk.

MĒS PĀRDODAM ORIĢINĀLOS BALONUS UN LATEKSA BALONUS APSTRĀDĀJAM AR LABĀKO LATEKSU BALONU APSTRĀDES ŠĶĪDUMU HI-FLOAT, lai arī tirgū ir pieejamas lētākas alternatīva, mēs tupinām lietot labāko, kas pieejams tirgū. Mēs paši esam testējuši lētākas balonu apstrādes alternatīvas, bet salīdzinājumā ar HI-FLOAT - tās ir nesalīdzināmas, tāpēc mēs neekonomējam un ar šādām lētākām alternatīvām neapstrādājam balonus, kas tiek pūsti mūsu klientiem, jo elementāri, mums rūp mūsu reputācija.

Kas ir HI-FLOAT?
Tas ir patentēts, dārgs šķidruma risinājums baloniem, kas, nožūstot ar hēliju pildīta lateksa balona iekšpusē, veido plānu pārklājumu, kas palīdz turēt hēliju balona iekšpusē. Viens piliens balona iekšpusē un balons lidinās ilgāk (līdz pat 3-5dienām)! Drošs, nav toksisks un bioloģiski sadalās, HI-FLOAT uzticas un izmanto profesionāļi visā pasaulē.

SVARĪGI PAR LIDOŠANAS LAIKU
• Pēc balonu uzpūšanas tiem jāpastāv pie mums vismaz 2h, tas ļauj izžūt apstrādes šķīdumam HI-FLOAT un plus, šajā laika periodā var konstatēt iespējamos defektus (piemēram, mikroplaisas uz lateksa vai folijas)
• Vidēji lateksa baloni lido 3-5 dienas.
• Follijas baloni - 3-7 dienas, neaizmirstiet, ka folijas baloni visbiežāk zaudē formu un kļūst mīksti - jūs varat to vienkārši piepūst ar sūkni vai salmiņu);
• Satīna baloni - 1-2 dienas (jā, satīna baloni izskatās daudz efektīgāk, bet lido mazāk).
• Caurspīdīgie Crystal baloni - 24-48 stundas.

Latekss ir porains materiāls, un hēlijs ir ļoti gaistoša gāze. Tās molekulas ļoti ātri iesūcas caur lateksa porām un pat apstrāde ar īpašu līdzekli ne vienmēr palīdz, jo baloni pēc piepūšanas pēc tam lido dažādos, nestabilos apstākļos. Svarīgi saprast, ja balons nokrita pēc 2 dienām, tas nenozīmē, ka mēs izdarījām kaut ko nepareizi un pārdevām jums nekvalitatīvu produktu. Tas nozīmē, ka balonu pārvadāšanas un lidošanas apstākļi nebija vislabākie. Temperatūra, mitrums, caurvējš - dažādās telpās tie ir atšķirīgi, un tas viss ietekmē lidojuma laiku!
Īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad laika apstākļi ārā nav piemēroti baloniem - karstums, tieši saules stari, sals, lietus, vējš. Ir ļoti nepareizi apgalvot, ka vienam pārdevējam ir slikti baloni, bet citam ir labi, tikai tāpēc, ka balons lidoja mazāk vai pārsprāga, bet tai pat laikā tie tika pasūtīti un uzglabāti ar dažādiem ārējo faktoru nosacījumiem - var būt vienkārši atšķirīgi laika apstākļi, vai arī balons var vienkārši pieķerties kaut kam jūsu telpās un pārsprāgt, balonu raustīšana aiz lentes vai bērnu spēlēšana ar balonu (arī viens sitiens balonam var traumēt to).

PRETENZIJAS PAR BALONIEM PIEŅEMAM 24H laikā no brīža (foto fiksācija uz veikala epastu), kad tie nodoti pasūtītājam, ja ievēroti sekojoši noteikumi:
- balonu pušķis pasūtīts laicīgi un veikalā nostāvējis vismaz 2h;
- balonu pārvadāšana tika veikta balonu maisos (nopērkami pie mums);
Ja pasūtītājs pasūta balonus pēdējā momentā uz sitiena un iznes balonus no veikala uzreiz pēc piepūšanas, mēs neuzņemamies par tiem atbildību un pretenzijas nepieņemam.

LAIKA APSTĀKĻU IETEKME UZ HĒLIJA BALONIEM:

VASARĀ:
Galvenie faktori, kas izraisa lidošanas ilguma samazināšanos vai balona uzsprāgšanu/deformāciju:
• Apkārtējā temperatūra - jo augstāka temperatūra, jo ātrāk hēlijs izgaro no balona;
• Vējš - ielu vējš, ventilatoru un gaisa kondicionieru darbība telpās, caurvējš telpās;
• Putekļi - vēja laikā baloni aplīp ar putekļiem, veidojot putekļu slāni;
• Saules gaisma - ultraviolētā gaisma, kas izraisa saules apdegumus, tāpēc baloni izpūšas pāris stundu laikā;
• Vasarā, pateicoties spēcīgajai UV starojuma plūsmai, baloni jau tā pat paliek jutīgi, nepārspīlējiet ar balona izmēru, atstājiet nelielu drošības rezervi - palielinoties apkārtējai temperatūrai, gāze izplešas un baloni var eksplodēt;
• Ienākot telpā, neļaujiet baloniem lidot uzreiz pie griestiem, jo ​​temperatūra pie griestiem ir 1-2 grādus augstāka un balons var eksplodēt. Iesakām ļaut tiem pierast pie temperatūras vismaz 5-10 min un tad ļaut lidināties.
• Kā arī gada karstajā laikā neatstājiet uzpūstus balonus ilgi mašīnā (ne vairāk kā 1h).
• Iesakām transportēšanai izmantot lielus maisus.

ZIEMĀ:
• Aukstā laikā hēlijs saraujas, balons zaudē savu formu, bet siltā telpā atkal atgūst to;
• Ienākot telpā, neļaujiet baloniem lidot uzreiz pie griestiem, jo ​​temperatūra pie griestiem ir 1-2 grādus augstāka un balons var eksplodēt. Iesakām ļaut tiem pierast pie temperatūras vismaz 5-10 min un tad ļaut lidināties.
• Iesakām transportēšanai izmantot lielus maisus;

Baloni prasa rūpīgu attieksmi. :)
Un galvenais, baloniem jārada svētku sajūta un emocijas tūlīt un tagad, baloni radīs pasakains bildes, kuras jūs priecēs visu mūžu - neprasiet no baloniem nedēļas un mēnešus ilgus lidojumus. :)
Ja baloniem radītie apstakļi būs labvēlīgi - tie lidos un priecēs jūs ilgāk.


Lidzīgas preces | Aksesuāri


COPYRIGHT PartyDeco

THIS PICTURE IS PROPERTY OF PARTYDECO AND IS PROTECTED BY INTERNATIONAL COPYRIGHT. THIS PICTURE IS APPROVED FOR KOSTIMI SHOP.

Mūsu klienti par mums
Kostimi.lv ir augsti novērtēts!
{
Ļoti labi visu paskaidro. Jaukas meitenes, ļoti.
* atsauksme Labserviss.lv kampaņas ietvaros, neatkarīgais avots.
}
KOSTIMI.LV TIEK NOVĒRTĒTS

REDZĒTS TV UN PRESĒ

© Marki Group, 2006-2022 Jebkuru daļu kopēšana no Kostimi.lv ir stingri aizliegta. (Kleoo.lv) | PRIVĀTUMA POLITIKA
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliCeno.lv
Mūsu portāls izmanto sīkdatnesVairāk informācijas Piekrist