БЕСПЛАТНАЯ доставка заказов в OMNIVA пакоматы, на заказы от 60.00 € по Латвии. 16 лет на рынке с 2007 года Доставка по Латвии, Литве, Эстонии
LV | RU | EN
Корзина пока пуста
О нас | Дистанционный договор | Доставкa, Оплата | Контакты

МАГАЗИН В РИГЕ
Krimuldas 6, Rīga P.O.T.C.P. 10⁰⁰-18⁰⁰, Se. 10⁰⁰-18⁰⁰ Sv. - +371 28816606 shop@kostimi.lv

В СУББОТУ, 20 ИЮЛЯ – МАГАЗИН НА УЛ. КРИМУЛДАС 6 ЗАКРЫТ.

Доставкa, Оплата


PIEGĀDE PA VISU BALTIJU: LATVIJU, LIETUVU UN IGAUNIJU NĀKOŠAJĀ DARBA DIENĀ* – ja pasūtījums un apmaksa veikti līdz 12:00. Ja jums ir steidzama piegāde, lūgums, lai paātrinātu procesu un nerastos aizķeršanās, atsūtiet mums maksājuma uzdevumu PDF formātā.

LATVIA
SAŅEMT VEIKALĀ Krimuldas iela 6, Rīga0.00 €
OMNIVA PAKOMĀTS4.50 €
OMNIVA KURJERS RĪGA UN RAJONU CENTRI7.50 €
OMNIVA PĀRĒJA LATVIJA13.50 €
HĒLIJA BALONU PIEGĀDE RĪGĀ (BUSS)
līdz 200 hēlija baloni vai 5 XL baloni
15.00 €
LIETUVA & IGAUNIJA
OMNIVA PAKOMĀTS4.50 €
OMNIVA KURJERS10.00 €
APMAKSAS VEIDI
· veikalā skaidrā naudā
· veikalā ar karti
· ar pārskaitījumu uz bankas kontu
· tiešsaistē ar karti par pirkumiem virs 10€


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI:

Vai norādītie dati veikalā atbilst patiesai sitācijai?
Norādītie datumi un daudzumi parasti sakrīt ar patieso situāciju. Sinhronizācija ar ražotāju noliktavu mums notiek katru stundu. Kostimi.lv nevar jums garantēt visu datumu precīzu izpildi un preču daudzumu pasūtīšanai, jo tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram kā: laika apstākļiem, kas var ietekmēt preču piegādi; liels pasūtījumu daudzums, it īpaši Helovīnu un Ziemassvētku sezonā, kad menedžeri ir pārslogoti ar darbu un nepaspēj apstrādāt pasūtījumus utt... , bet mēs nopietni attiecamies pret mūsu darbu un mūsu klientu vajadzībām un darām visu maksimāli ātri un precīzi izpildot jebkuru pasūtījumu.

Kāds ir pasūtījuma izpildes process?
- Mēs saņemam jūsu pasūtījumu. Automātiski jūsu pasūtījuma apstiprinājums tiek nosūtīts jums uz epastu un veikala menedžeriem.
- Darba laikā menedžeri veic jūsu pasūtījuma apstrādi. Menedžeris ar jums sazvanīsies un apstiprinās jūs pasūtījumu un piegādes termiņus. Ja jūs nebūs iespējams sazvanīt - mēs jums nosūtīsim epastu/sms. Ar klientiem ārpus Latvijas mēs sazināsimies tikai ar epastiem/sms.
- Pasūtījums tiks nokomplektēts un nosūtīts norunātajā laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Kad tiek veikts pasūtījums no ražotāja uz vietas neesošai precei
Pasūtījumu no ražotājiem veicam katru pirmdienu līdz plkst. 12:00 un prece ienāk Kostimi.lv noliktavā nākamās nedēļas trešdienā (šī trešdiena arī jums tiek norādīta pie katras preces, izņemot gadījumus, ja prece nav ražotāja noliktavā). Mēs pasūtām gan klientiem uz pasūtījumu esošās preces, gan preces Kostimi.lv nolkitavas papildināšanai.

Manā pasūtījumā ir preces, kas ir uz vietas veikalā un nav uz vietas veikalā, kā jūs tās nosūtāt?
Preces, kas ir uz vietas noliktavā, tiek jums rezervētas un nosūtītas kopā vienā sūtījumā, kad ir nokomplektēts viss jūsu pasūtījums. Ja jūs vēlaties saņemt pasūtījumu atsevišķās daļās, tad jums jāsedz piegādes izdevumi tik reizes, uz cik sūtījumiem vēlaties pasūtījumu sadalīt.

Kurā laikā kurjers man piegādās preci?
Kurjers veic piegādes darba dienās pēc maršruta lapām. Nav iespējams pasūtīt kurjeru uz noteiktu laiku. Tāpēc norādiet to laiku, kur būsiet no 9:00 - 18:00. Kad paciņa ir izsūtīta - veikala menedžeriem vairs nav iespēja mainīt adresi.

Наши клиенты о нас
PartyPoint.lv ir augsti novērtēts!
{
Очень принятый персонал! Девушки улыбаются и все рассказывают.
* atsauksme Labserviss.lv kampaņas ietvaros, neatkarīgais avots.
}
PARTYPOINT.LV TIEK NOVĒRTĒTS

НАС ВИДЕЛИ ПО TV И В ПРЕССЕ

© Marki Group SIA, 2006-2024 Копирование любой части PartyPoint.lv строго запрещено. (Privacy policy)
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliCeno.lv
Наш портал использует куки-файлы
Больше информации
Согласиться