BEZMAKSAS piegāde uz OMNIVA pakomātu pasūtījumiem no 60.00€ pa LATVIJU. 16 gadi tirgū, kopš 2007. gada Piegāde pa Latviju, Lietuvu, Igauniju
LV | RU | EN
Grozs ir tukšs
Par mums | Distances līgums | Piegāde, Apmaksa | Kontakti

VEIKALS RĪGĀ
Krimuldas 6, Rīga P.O.T.C.P. 10⁰⁰-18⁰⁰, Se. 10⁰⁰-18⁰⁰ Sv. - +371 28816606 shop@kostimi.lv

Distances līgums


Šis līgums tiek slēgts starp uzņēmumu „Marki Group” SIA, Reģ. Nr. 40003736171 un PVN Reģ. Nr. LV40003736171, Juridiskā adrese: Apes iela 5-25, Rīga, Latvija, LV-1039, Reģ. datums 2005. gada 1. aprīlī (turpmāk tekstā PartyPoint.lv) un Pircēju, kas veic pirkumu PartyPoint.lv interneta veikalā. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas veikti PartyPoint.lv interneta veikalā.

REĢISTRĀCIJAS APLIECĪBA
Uzņēmuma rekvizīti:
Nosaukums: Marki Group SIA
Reģ. nr. 40003736171
PVN nr. LV40003736171
Juridiskā adrese: Apes iela 5-25, Rīga, Latvija, LV-1039
Veikala adrese: Krimuldas iela 6, Rīga, Latvija, LV-1039

Banka: A/S Swedbank
SWIFT: HABALV2X
IBAN: LV29HABA0551046975431

Informācija par uzņēmumu Eiropas Komisijas Nodokļu un muitas savienībā:
https://ec.europa.eu

1. Vispārīgie noteikumi par preces pasūtīšanu.

1.1. PartyPoint.lv savā darbā pieturās pie labas komercprakses principu ievērošanas un stingri pieturās pie Latvijas Republikas "Patērētāju tiesību aizsardzības likuma" un "Noteikumiem par distances tirdzniecību" ievērošanu.
1.2. Visa prece PartyPoint.lv eVeikalā ir norādīta ar PVN 21%, bez piegādes izmaksām. Preces cena ir tāda, kāda ir norādīta veiktajā pasūtījuma rēķinā līdz saistību pilnai izpildei.
1.3. Šis līgums ir saistošs visiem Pircējiem, kas veic pasūtījumu interneta veikalā. Noslēgtais līgums netiek saglabāts atsevišķā failā un ir pieejams visiem klientiem zem izvēlnes „DISTANCES LĪGUMS”.
1.4. Mēs paturam tiesības nepieņemt izpildē pasūtījumus no personām, kas jaunākas par 16 gadiem, kā arī no personām, kas pirms tam tīši radījušas zaudējumus PartyPoint.lv vai arī neievēro morāles un ētikas principus.
1.5. Pircējam ir jānorāda patiesa informācija par sevi. Ja pasūtījuma brīdī Pircēja dati ir nepilnīgi vai arī ir pamatojums uzskatīt, ka dati ir fiktīvi, mēs paturam tiesības nepieņem pasūtījumu izpildē. Atbilstoši Latvijas Republikas likumiem tiek veikta lietotāju darbību novērošana un pierakstīšana (sūtītāja IP adrese, lietotāja identifikators, laiks).
1.6. Preces krāsa dzīvē var atšķirties no bildē redzamās krāsa. Tas ir atkarīgs no katra datora krāsu uztveres, ekrāna spilgtuma. Ražotājs patur tiesības veikt minimālas izmaiņas preces ražošanas procesā. Piemēram: aizstāt pogas vai uzšuves ar citām, nekā attēlots foto. Parasti, ja tiek veiktas kādas izmaiņas, tās ir minimālas un neietekmē preces izskatu.
1.7. PartyPoint.lv ir svētku un karnevāla preču tirgotājs un šīs preces ir butaforijas, tām nav profesionālās vai teatrālās kvalitātes (ja nav norādīts atsevišķi).

2. Kā notiek pasūtījuma process.

2.1. Pasūtījums tiek veikts interneta veikalā. Pasūtījumi pa telefonu un ePastu netiek pieņemti un apstrādāti.
2.2. Lai pasūtītu preci eVeikalā jums jāizvēlas prece, kuru vēlaties iegādāties, atzīmēt daudzumu, ielikt to grozā, ievadīt piegādes/saņemšanas datus. Pēc pasūtījuma sastādīšanas, automātiski, Jūs uz norādīto e-pastu saņemat „PartyPoint.lv automātisko pasūtījuma apstiprinājumu” .pdf formātā. Ja Jūs neesat saņēmuši šo apstiprinājumu, pārbaudiet ‘junk mali’ vai ‘spam mail’. Ja arī šajās mapēs nav saņemts pasūtījuma apstiprinājums, tas nozīmē, ka Jūs neesat pabeiguši visus pasūtījuma etapus un mēs neesam saņēmuši pasūtījumu (šajā gadījumā, lūdzam, veiciet pasūtījumu vēlreiz).
2.3. 24 h laikā, pēc pasūtījuma saņemšanas, izņemot brīvdienas un svētku dienas, ar Jums sazināsies klientu konsultants Jūsu pasūtījuma apstiprināšanai zvanot, nosūtot SMS vai ar e-pasta starpniecību. Ar Pircējiem ārpus Latvijas (LVA) klientu konsultants sazināsies ar e-pasta starpniecību. Veiciet pasūtījuma apmaksu tikai pēc menedžera apstiprinājuma.
2.4. Ja pa norādīto telefona numuru nav iespējams Jūs sazvanīt, jums tiek nosūtīts e-pasts un SMS. Ja 24h laikā netiek atbildēts uz e-pastu, pasūtījums tiek anulēts.
2.5. Ja Pircējs nav norādījis pasūtījuma brīdī pilnus datus par sevi, vai ar Pircēju nav iespējams sazināties, pasūtījuma izpilde var aizkavēties.
2.6. Veicot pasūtījumu, klients pats ir atbildīgs par datiem ko norāda pasūtījuma brīdī un to pareizumu, kā arī apzinās par sekām, kas var radīties par šo datu nekorektu sniegšanu. Ja tiek norādīta nekorekta kontaktinformācija (telefona numurs, epasts) un ar klientu nav iespējams sazināties – pasūtījums tiek anulēts.

3. Cik ilgi prece tiek rezervēta pēc pasūtījuma veikšanas internetā.

3.1. Klienta pasūtījums 100% tiek rezervēts pēc menedžera apstiprinājuma (zvans, epasts vai sms) uz 24h pēc pasūtījuma veikšanas internetā. Ja šī perioda laikā par pasūtījumu nav saņemta apmaksa, vai pasūtījums netiek izņemts uzņēmuma veikalā, mēs paturam tiesības preci palaist brīvā apgrozībā un anulēt rēķinu.
3.2. Pasūtījums tiek uzskatīts par apstiprinātu, rezervētu un apstrādātu tikai tad, kad menedžeris ir ar jums sazinājies (zvanot, nosūtot SMS vai ar e-pasta starpniecību) un saņēmis no jums atbildi.
3.3. Prece no ražotāja tiek pasūtīta tikai pēc 100% apmaksas.
3.4. Īpaši aktīvās sezonās kā Helovīni (15-31 oktobris) un Ziemassvētki (15-31 decembris), preces bez apmaksas tiek rezervētas tikai līdz tekošās dienas beigām (BEZ IZŅĒMUMIEM). Ja šī perioda laikā par pasūtījumu nav saņemta apmaksa, vai pasūtījums netiek izņemts uzņēmuma veikalā, mēs paturam tiesības preci palaist brīvā apgrozībā un anulēt rēķinu.

4. Pasūtījuma apmaksa, piegāde un izpilde.

4.1. Pasūtījuma apmaksas, piegādes veidi un to izmaksas ir neatņemama šī Distances līguma sastāvdaļa, kas ir saistoši visiem Klientiem līdz pilnai pasūtījuma izpildei un ir pieejama sadaļā „PIEGĀDE, APMAKSA”.
4.2. PartyPoint.lv nodrošina piegādi pa visu LATVIJU, LIETUVU, IGAUNIJU.
4.3. Visi sūtījumi tiek piegādāti klientam necaurredzamā paciņā, līdz ar ko paciņas saturs nav pieejams apskatei, piemēram, kurjeram.
4.4. Veicot pasūtījuma apmaksu, obligāti, jānorāda pasūtījuma numurs. Pretējā gadījumā pasūtījuma apstrāde var tikt kavēta. Visi maksājumi tiek identificēti pēc maksājumā norādītā rēķina numura.
4.5. Viens pasūtījums tiek izsūtīts uz vienu piegādes adresi. Vienu pasūtījumu nav iespējams sadalīt ar piegādi uz vairākām adresēm.
4.6. Nav iespējams vairākus pasūtījumus ar dažādiem saņēmējiem apvienot ar vienu piegādi.
4.7. Saņemot no jums pasūtījumu apmaksu uz mūsu kontu, klientu serviss tiek par to informēts nekavējoties automātiski. Ja jums ir cita banka un jūs vēlaties paātrināt pasūtījuma apstrādes procesu, aicinām nosūtīt maksājuma uzdevumu PDF formātā.
4.8. Ja Jūsu apmaksa ir saņemta līdz 12:00, tad Jūsu pasūtījums tiek izsūtīts tajā pašā darba dienā, ja pēc 12:00, tad nākamajā darba dienā.
4.9. Preces, kas pasūtījuma brīdī nav pieejamas PartyPoint.lv noliktavā, tiek pasūtītas no ražotāja nākošajā pirmdienā līdz plkst. 12:00 un prece ienāk PartyPoint.lv noliktavā nākamās nedēļas trešdienā (izņemot gadījumus, ja prece nav pieejama ražotājam uzreiz un precei ir noteikts cits piegādes datums). Ja pasūtījuma pirmdienā iekrīt svētku diena, pasūtījums no ražotāja tiek komplektēts nākošajā tuvākajā darba dienā.
4.10. Ja pasūtījumā ir preces, kas ir uz vietas PartyPoint.lv un preces, kas jāpasūta no ražotāja, tad preces, kas ir uz vietas noliktavā, tiek Jums rezervētas un nosūtītas kopā vienā sūtījumā, kad ir nokomplektēts viss pasūtījums. Ja vēlaties saņemt pasūtījumu atsevišķās daļās, tad Jums jāsedz piegādes izdevumi tik reizes, uz cik sūtījumiem vēlaties pasūtījumu sadalīt.
4.11. Preces apmaksas datums ir datums, kad nauda ienākusi Marki Group SIA bankas kontā. Ārzemju apmaksas no citām bankām var nākt 1-2 darba dienas.
4.12. Klients pats ir atbildīgs par laicīgu līdzekļu pārskaitīšanu uz uzņēmuma kontu. Mēs nevaram ietekmēt banku darbību.
4.13. Ja vēlaties, lai pasūtījums tiek apstrādāts ātrāk, aicinām Jūs atsūtīt bankas maksājuma uzdevumu .pdf failā un obligāti sazvanīt menedžeri, par maksājuma uzdevuma nosūtīšanu. Ja būs iespējams, klientu menedžeri izsūtīts Jūsu pasūtījumu ātrāk (tas ir iespējams tikai Latvijas klientiem). Ārzemju klientu pasūtījumi tiek izsūtīt tikai pēc reālas naudas ienākšanas uzņēmuma bankas kontā.
4.14. Preču piegādes summa jāapmaksā ar rēķinu summu kopā vienā reizē. Jums nekas nav pēc tam atsevišķi jāmaksā preci saņemot.
4.15. Prece tiek nosūtīta un pasūtīta no ražotāja tiks pēc apmaksas saņemšanas.

5. Pasūtījumi no juridiskām personām.

5.1. Mēs pieņemam pasūtījumu no juridiskām personām. Šie noteikumi neattiecas un vairumtirdzniecība klientiem, kas strādā uz līguma pamata.
5.2. Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izpratnē, patērētājs ir fiziska persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību. Respektīvi, "Patērētāju tiesību aizsardzības likums" nav attiecināms uz juridiskām personām.
5.3. Juridiskām personām pavadzīmes tiek ieliktas pasūtījumā nosūtot kopā ar preci. Pēc pasūtījuma nosūtīšanas Pircējam, klientu menedžeriem vairs nebūs iespējas izveidot pavadzīmi. Par preces nodošanas faktu klientam PartyPoint.lv kalpo piegādes dienesta atzīme. Par preces atbilstību/skaitu pretenzijas tiek pieņemtas dienā, kad kurjers nodevis preci vai prece saņemta pakomātā. Pēc šī termiņa - nekādas pretenzijas netiek pieņemtas.
5.4. Jūs varat saņemt savu pasūtījumu arī uzņēmuma klātienes veikalā.
5.5. Iegādājoties preci uz juridisku personu PartyPoint.lv veikalā bez pasūtījuma eVeikalā, klientu menedžeri varēs sagatavot jums pavadzīmi, jums par to jāinformē pirms maksājat par pasūtījumu.
5.6. Iegādājoties preci PartyPoint.lv veikalā, klientu menedžeri neliks zīmogu uz čekiem un pavadzīmēm. Saskaņā ar to, ka „Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas noteikumi” ir zaudējuši savu spēku (Ministru kabineta noteikumi Nr. 154), līdz ar ko Zīmogam vairs ir tikai dekoratīva nozīme un tā lietošanai nav likumiska pamata.
5.7. Juridiskām personām, kas nav Patērētājs, tiek nodrošināta tikai Ražotāja noteiktā garantija, ja tāda ir paredzēta. Jurdiskām personam nav iespējas atkāpties no līguma 14 dienu laikā.

6. Preču piegādes kārtība.

6.1. PartyPoint.lv nodrošina preču piegādi izmantojot ārpakalpojumus - DPD un OMNIVA(turpmāk tekstā piegādes dienests).
6.2. PartyPoint.lv nevar paātrināt vai kādā citā veidā ietekmēt piegādes dienestu pasūtījumu piegādes termiņus.
6.3. Klientiem ārpus Eiropas savienības, pārsūtīšanas laikā nav iekļautas sūtījuma pārbaudes un muitas kontroles iziešanas laiks, jo PartyPoint.lv un piegādes dienests nenes atbildību par muitas darbībām un kontroles laiku.
6.4. Pārsūtīšanas laiks var mainīties laika apstākļu, situācijas galamērķa valstī, kā arī citu iemeslu dēļ, kas nav atkarīgi no PartyPoint.lv.
6.5. Ja Jūsu valstī ir īpašas prasības, kā jābūt noformētai sūtītai paciņai, lūdzam, par to brīdināt klientu menedžerus, pasūtījuma brīdī šo informāciju ierakstot komentāros. Par šādas informācijas nodošanu ir atbildīgs pats Pircējs.
6.6. Piegādes termiņi un izcenojumi pieejami sadaļā „PIEGĀDE, APMAKSA”.
6.7. Nosūtot preci, mūsu menedžeri Jūs par to pabrīdina nosūtot paciņas sūtīšanas numuru uz e-pastu.
6.8. Izvēloties piegādi ar piegādes dienestu, Pircējs pats ir atbildīgs par adresi, kuru norāda kā sūtījuma saņemšanas adresi un citām īpatnībām, kas nepieciešamas paciņas piegādei (piemēram: durvju kods).
6.9. Gadījumā, ja prece Jūs nesasniedz norādītajā termiņā, lūdzam informēt mūs par to, lai mēs varam nekavējoties visu nokārtot.
6.10. Pievēršam uzmanību, ka piegādes dienesti nav PartyPoint.lv pakļautībā un nenodot mums informāciju vai piegāde veikta laicīgi. Tāpēc, ja rodas kādas aizķeršanās, dariet mums to zināmu. PartyPoint.lv nevar ietekmēt piegādes dienestu servisu.
6.11. Ja Jūs nepamierina mūsu izmantotie piegādes dienestu pakalpojumi un Jūs vēlaties, lai Jūsu sūtījums tiek piegādāts ar citu kompāniju - Jūs varat noorganizēt savu kurjeru nodrošinot visas nepieciešamās darbības patstāvīgi.

7. Preču iegāde veikalā.

7.1. Jūs varat iegādāties vēlamās preces veikalā, iepriekš, neveicot pasūtījumu.
7.2. Veikalā pieejamais preču daudzums ir atzīmēts pie katra modeļa atsevišķi.
7.3. PartyPoint.lv negarantē 100% vēlamo preču pieejamību veikalā, ja Pircējs pirms tam nav veicis preču rezervāciju eVeikalā un klientu serviss nav garantējis preces rezervāciju jums.
7.4. Vēlamo preču 100% rezervāciju veikalā, mēs garantējam tikai tajos gadījumos, kad Pircējs veicis preces pasūtījumu eVeikalā un saņēmis apstiprinājumu no klientu servisa par šī pasūtījuma rezervāciju, kā arī veicis apmaksu par šo preci.

8. Pieejamais preču daudzums ražotāja un PartyPoint.lv noliktavā.

8.1. Pie katras preces eVeikalā ir norādīta informācija par preces pieejamību PartyPoint.lv veikalā un ražotāja noliktavā, speciāli tam paredzētos laukumos.
8.2. Laukumos norādītie datumi un daudzumi parasti sakrīt ar patieso situāciju. Sinhronizācija ar ražotāja noliktavu mums notiek katru stundu.
8.3. PartyPoint.lv nevar jums garantēt visu datumu precīzu izpildi un preču daudzumu pasūtīšanai, jo tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram kā: laika apstākļiem, kas var ietekmēt preču piegādi; liels pasūtījumu daudzums, it īpaši Helovīnu un Ziemassvētku sezonā - kad menedžeri ir pārslogoti ar darbu un nepaspēj apstrādāt pasūtījumus vai arī preces tiek izpirktas ātrāk, nekā informācija tiek atjaunota utt...

9. Par preces neiespējamību piegādāt preces izpārdošanas iemesla dēļ.

9.1. Ir iespējams gadījumi, kad prece ražotāja noliktavā ir beigusies.
9.2. Pievēršam uzmanību, ka laukumos norādītie datumi un daudzumi parasti sakrīt ar patieso situāciju. Sinhronizācija ar ražotāja noliktavu mums notiek katru stundu. PartyPoint.lv nevar jums garantēt visu datumu precīzu izpildi un preču daudzumu pasūtīšanai, jo tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram kā: laika apstākļiem, kas var ietekmēt preču piegādi; liels pasūtījumu daudzums, it īpaši Helovīnu un Ziemassvētku sezonā - kad menedžeri ir pārslogoti ar darbu un nepaspēj apstrādāt pasūtījumus vai arī preces tiek izpirktas ātrāk, nekā informācija tiek atjaunota utt...
9.3. PartyPoint.lv informē Pircējus gadījumā, ja PartyPoint.lv vai ražotāja noliktavā prece ir beigusies vai arī pasūtījuma izpildes termiņš tiek pagarināts.
9.4. Ja pasūtītā prece ir beigusies ražotāju noliktavā Jūs par to tiksiet pabrīdināti telefoniski vai ar ePasta starpniecību.

10. Atteikuma un preču atgriešanas kārtība.

10.1. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, jums ir tiesības, 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas, atgriezt preci, ja tā neder, nepatīk vai nav tas ko Jūs gaidījāt.
10.2. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota jeb izmantota (bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas plankumiem, izrautiem diegiem utt…). Mēs nepieņemam atpakaļ preces, kurām ir sabojāts oriģinālais iepakojums - jums ir tiesības iepazīties ar preci tiktāl, cik tas ir iespējams veikalā uz vietas. Veikalā uz vietas netiek atvērti iepakojumi, kuri iepakoti tādā veidā, ka preces izņemšanai nepieciešams atplēst iepakojumu.
10.3. Ja atgriežamās preces stāvoklis ir pasliktinājies un tas ir noticis, nepareizi apejoties ar preci, PartyPoint.lv patur tiesības preci atpakaļ nepieņemt.
10.4. Higiēnisku iemeslu dēļ Pircējam NAV tiesību 14 dienu laikā atgriezt: parūkas, veļu, zeķes, zeķubikses, kā arī komplektus ar apakšbiksēm, zeķēm un/vai zeķubiksēm, aizsargmaskas.
10.5. Mēs nevarēsim pieņemt preci atpakaļ, ja tā būs bojāta Jūsu neuzmanīgas rīcības dēļ vai prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta (piem. uzpūstie hēlija balonu pušķi).

10.6. PREČU ATGRIEŠANAS PROCEDŪRA:
  10.5.1. Prece jāsūta atpakaļ oriģinālajā iepakojumā kā jūs to saņēmāt no mums, tai skaitā ar oriģinālajām etiķetēm, kostīmiem obligāti jābūt nenoplēstām drošības birkām.
  10.5.1.Jānosūta uz: OMNIVA Mārupes RIMI pakomāts, Daugavas iela 29, MOB. 28816606;
  10.5.3. Jāpievieno aizpildīta ATTEIKUMA VEIDLAPA;
  10.5.4. Izmaksas, kas saistītas ar preces atpakaļsūtīšanu sedz Pircējs;
  10.5.5. Jūs varat arī atgriezt preci personīgi, atvedot to atpakaļ kopā ar iesniegumu uz PartyPoint.lv veikalu Krimuldas ielā 6, Rīga, Latvija.

  APMAIŅA: Sūtot atpakaļ, preci nav iespējams apmainīt, tikai atgriezt. Ja vēlaties citu izmēru vai modeli, jums jāveic pasūtījums vēlreiz.

  BRĀĶIS: Brāķu gadījumos, lūdzam, atsūtīt brāķa foto uz e-pastu un mūsu klientu serviss noorganizēs, lai pie jums ierodas kurjers un piegādā paciņu kopā ar aizpildītu iesniegumu mums atpakaļ. Cienījamie klienti, šī opcija ir PartyPoint.lv brīva vēlme un šī procedūra nav noteikta ar likumu. Ja pēc iesūtītā foto nevarēs konstatēt brāķi un noteikt tā esamību, jums būs jānodrošina atpakaļ sūtīšana pašiem. Ja kaut kādu iemeslu dēļ Jūs neapmierina materiāls, no kura ir izveidota prece, krāsa vai jums liekas, ka šuve vai cita detaļa var būt piešūta (pielīmēta) labāk un Jūs pats/-ti varat to izdarīt labāk, tas nevar tikt definēts kā brāķis.
10.7. NAUDAS ATGRIEŠANAS PROCEDŪRA:
  10.7.1. Nauda tiek atgriezta maksimāli ātrā periodā, bet ne ilgāk kā 14 darba dienu laikā;
  10.7.2. Jums netiks atgriezta nauda par notikušo preces piegādi līdz jums (pircējam ir iespēja savu pasūtījumu saņemt PartyPoint.lv veikalā bezmaksas);
  10.7.3. Ja tiek atgriezta tikai daļa no pasūtījuma, maksa par notikušo piegādi netiks atgriezta;
  10.7.4. Naudas atgriešana tiks veikta tikai uz maksātāja kontu.
10.8. Atteikuma un preču atgriešanas kārtība attiecas tikai uz pasūtījumiem, kas tika nosūtīti Pircējam (fiziskai personai) uz Omnivas pakomātu, DPD Pickup Punktu vai ar kurjeru, jo šiem Pircējiem nav iespējas iepazīties ar preci tās iegādes laikā. Precei, kas iegādāta klātienē PartyPoint.lv veikalā un Juridiskām personām - Atteikuma un preču atgriešanas kārtības noteikumi neattiecas. Šie noteikumi nepārkāpj Jūsu patērētāja tiesības. Patērētāju tiesību likumā nav noteiks, ka Pircējs var atgriezt preci, kas iegādāt klātienē, kā arī PartyPoint.lv šādu iespēju nepiedāvā.

11. Dāvanu kartes, Kuponi, Atlaižu kodi.

11.1. Dāvanu kartes un Atlaižu kodi paredzēti dažādu atlaižu saņemšanai PartyPoint.lv interneta veikalā un nevar tikt attiecināmi uz piegādes maksu. Atlaižu kodi tiek piešķirti akciju laikā, par to informējot sociālajos tīklos un/vai eVeikalā, ka arī pirkumiem virs 300€ jūs varat saņemt 10% atlaidi, ievadot tam speciāli paredzētajā laukā kodu LOVEKOSTIMI.
11.2. Atlaides, kuponi un atlaižu kodi netiek summēti.
11.3. Veicot pasūtījumu tam paredzētajā laukā Jūs varat ievadīt tikai vienu dāvanu kartes, kupona vai atlaižu koda numuru.
11.4. Dāvanu karte, kupons un atlaižu kods derīgs tikai līdz tam noteiktajam termiņam un netiek pagarināti.
11.5. Ja Pircējs veicis pasūtījumu, bet nav ievadījis atlaides kuponu vai kodu pasūtījuma brīdī, kā arī veicis apmaksu, postfaktum atlaides netiek piemērotas un Pircējs nevar lūgt atgriezt atpakaļ starpību.

12. Distances līguma grozījumi.

12.1. PartyPoint.lv distances līgums sastādīts ar spēkā esošo likumdošanu un mēs pieturamies pie labas prakses piemēriem.
12.2. Ja kaut kādu iemeslu dēļ, šie noteikumi neliekas jums saistoši un tie Jūs nepamierina, lūdzam, neveikt pasūtījumu šajā eVeikalā.
12.3. Ja radušās domstarpības, strīdu risināšanai par pamatu vienmēr tiek uzskatīts šis distances līgums latviešu valodā un LR likumdošana.
12.4. PartyPoint.lv nav atbildīgi par to vai Pircējs ir iepazinies ar šiem noteikumiem. Katra klienta pienākums, veicot pasūtījumu, eVeikalā – iepazīties, ar PartyPoint.lv darbības principiem.
12.5. PartyPoint.lv darbiniekiem nav iespējas mainīt distances līgumu, kā arī PartyPoint.lv darbinieku rīcība ir pilnībā balstīta uz šī līguma un vienlīdzības principa ievērošanu pret visiem Pircējiem, bez izņēmuma.

Saskaņā ar normatīvajiem aktiem:

- Patērētāju tiesību aizsardzības likums;
- MK 2002.gada 28.maija noteikumi Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu”;
- Fizisko personu datu aizsardzības likums;
- Iepakojuma likums.

Šī distances līguma pēdēja korekcija: 05.01.2024.


Mūsu klienti par mums
PartyPoint.lv ir augsti novērtēts!
{
Юлия очень помогла с выбором, спасибо, очень хороший и приветливый сервис.
* atsauksme Labserviss.lv kampaņas ietvaros, neatkarīgais avots.
}
PARTYPOINT.LV TIEK NOVĒRTĒTS

REDZĒTS TV UN PRESĒ

© Marki Group SIA, 2006-2024 Jebkuru daļu kopēšana no PartyPoint.lv ir stingri aizliegta. (Privātuma politika)
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliCeno.lv
Mūsu portāls izmanto sīkdatnes
Vairāk informācijas
Piekrist