FREE delivery of orders to OMNIVA parcel machines, for orders from 60.00 € in Latvia. 16 years on the market, since 2007 Delivery to Latvia, Lithuania, Estonia
LV | RU | EN
The cart is empty
About us | Terms & Conditions | Delivery, Payment | Contacts

STORE IN RIGA
Krimuldas 6, Rīga P.O.T.C.P. 10⁰⁰-18⁰⁰, Se. 10⁰⁰-18⁰⁰ Sv. - +371 28816606 shop@kostimi.lv

About usMĒS STRĀDĀJAM INTERNETĀ KOPŠ 2007. GADA!

Kostimi.lv ir interesants un pavisam neprasts veikals, kāds līdz šim Baltijā vēl nav redzēts un ar precēm, kuras Baltijas internetā vēl nav bijušas. Kostimi.lv pieder uzņēmumam Marki Group SIA, kas ir ģimenes uzņēmums.
Uzsākot savas gaitas 2007. gada 15. septembrī, ar nosaukumu Kleoo Show Room, veikals iekāroja dauzu sieviešu sirdis ar plašu un kvalitatīvu erotiskās veļas piedāvājumu. Attīstoties saviem klientiem sākām piedāvāt interesantus aksesuārus un dažādus kostīmus un ballīšu apģērbus.

2009. gada septembrī Kleoo Show Room reaģējot uz klientu vēlmēm, mazliet maina savu darbības virzienu un sāk piedāvāt saviem klientiem dažādus tematiskos karnevāla un ballīšu tērpus, aksesuārus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tad arī veikals iegūst jaunu veidolu un nosaukumu Kostimi.lv, kurš saglabājas līdz pat šodienai.

KOSTIMI.LV ŠODIEN:

 • Kostimi.lv ir absolūts līderis Baltijas tirgū ar plašāko tematisko un ballīšu preču, svētku preču, kāzu aksesuāru un dekoru preču piedāvājumu. Interneta veikals visai ģimenei ar milzīgu piedāvājumu klāstu, vairāk kā 15 000 preču. Uz vietas Latvijas noliktavā/veikalā ir pieejams vairāk kā 3500 preču tūlītējai iegādei. Pārējām precēm nodrošinām ātru piegādi no ražotāju noliktavām.
  Dažas reizes gadā mēs papildinām mūsu veikalu ar jauniem modeļiem, kur papildus vai vietā ienāk ap 1000 dažādi jauni modeļi, tāpēc varat būt droši, ka rīkojot nākamo tematisko ballīti - Kostimi.lv jūs atradīsiet visu nepieciešamo!

  Klientu foto
  Klientu foto

 • Kostimi.lv ir Lielbritānijas uzņēmuma Smiffy’s oficiālais distributors Latvijā, Itālijas uzņēmuma Widmann SRL pārstāvis, kā arī pie mums var iegādāties PAINT GLOW inovatīvā grima preces. 2016. gadā esam atsākuši sadarbību ar Amerikas zīmolu Leg Avenue, kurš ir ļoti iecienīts starp Amerikas slavenībām kostīmu un veļas izvēlē.
  Kā arī 2016. gadā mūs uzmeklēja un sadarbību piedāvāja Poļu svētku un kāzu dekorāciju ražotājs - paplašinot mūsu klāstu ne tikai ar fantastiskām dekorācijām, bet arī ar neticami plašu balonu klāstu.

  AMERIKAS SLAVENĪBAS IZVĒLAS LEG AVENUE ZĪMOLU.
  Alessandra Ambrosio
  Katy Perry
  Paris Hilton

  Nicki Minaj
  Christina Milian
  Nicole Scherzinger


 • Kostimi.lv klientu vidū ir daudzi pazīstami uzņēmumi, kas svin savus korporatīvos pasākumus ar mūsu piedāvātajiem svētku atribūtiem un kostīmiem, daudzi Latvijas klubi ir kļuvuši par mūsu uzticamiem klientiem, rīkojot klubos tematiskās ballītes un piemeklējot saviem darbiniekiem saskaņotus tematiskos tērpus mūsu veikalā.
  Mums nav pagājušas garām arī reklāmas aģentūras, kas dažādām reklāmas akcijām labprāt iegādājas mūsu piedāvātos tērpus un vakara vadītāji, kas ir sajūsmā no mūsu piedāvātā preču klāsta. Bērnudārzi un skolas, dejas grupas, animatori un pat teātru aktieri!

  Klientu foto
  Klientu foto
  Klientu foto
  Klientu foto
  Klientu foto

 • Kostimi.lv preces pastāvīgi redzamas televīzijā, žurnālos un avīzēs.
  Klientu foto
  Klientu foto


  Neraugoties uz uzņēmuma izaugsmi, mūsu misija nav mainījusies. Kostimi.lv vēlas piedāvāt oriģinālus, inovatīvus un interesantus produktus svētkiem un ballītēm, konkurētspējīgu cenu un nodrošināt pilnu klientu apmierinātību.

  KOSTIMI.LV SASNIEGUMI
  IZCILA SERVISA SNIEDZĒJS
  KATEGORIJĀ “E-SERVISS” 2016
  KLIENTA SERVISA BALVA
  PAR IZCILĪBU “E-SERVISĀ” 2017
  KLIENTA SERVISA BALVA
  SLEPENĀ PIRCĒJA VĒRTĒJUMĀ 2017


  Kostimi.lv - viss jūsu ballītēm un svētkiem!

  P.S. Jūs varat būt tuvāk mums un sekot Kostimi.lv sociālajos portālos.

 • Our customers about us
  PartyPoint.lv ir augsti novērtēts!
  {
  Ļoti sirsnīgi apkalpoja.
  * atsauksme Labserviss.lv kampaņas ietvaros, neatkarīgais avots.
  }
  PARTYPOINT.LV TIEK NOVĒRTĒTS

  AS SEEN ON TV AND IN MEDIA

  © Marki Group SIA, 2006-2024 Any material copying from PartyPoint.lv is strictly forbidden. (Privacy policy)
  Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliCeno.lv
  Our portal uses cookies
  More information
  Accept