FREE delivery of orders to OMNIVA parcel machines, for orders from 60.00 € in Latvia. 16 years on the market, since 2007 Delivery to Latvia, Lithuania, Estonia
LV | RU | EN
The cart is empty
About us | Terms & Conditions | Delivery, Payment | Contacts

STORE IN RIGA
Krimuldas 6, Rīga P.O.T.C.P. 10⁰⁰-18⁰⁰, Se. 10⁰⁰-18⁰⁰ Sv. - +371 28816606 shop@kostimi.lv

Delivery, Payment


PIEGĀDE PA VISU BALTIJU: LATVIJU, LIETUVU UN IGAUNIJU NĀKOŠAJĀ DARBA DIENĀ* – ja pasūtījums un apmaksa veikti līdz 12:00. Ja jums ir steidzama piegāde, lūgums, lai paātrinātu procesu un nerastos aizķeršanās, atsūtiet mums maksājuma uzdevumu PDF formātā.

LATVIA
SAŅEMT VEIKALĀ Krimuldas iela 6, Rīga0.00 €
OMNIVA PAKOMĀTS4.50 €
OMNIVA KURJERS RĪGA UN RAJONU CENTRI7.50 €
OMNIVA PĀRĒJA LATVIJA13.50 €
HĒLIJA BALONU PIEGĀDE RĪGĀ (BUSS)
līdz 200 hēlija baloni vai 5 XL baloni
15.00 €
LIETUVA & IGAUNIJA
OMNIVA PAKOMĀTS4.50 €
OMNIVA KURJERS10.00 €
APMAKSAS VEIDI
· veikalā skaidrā naudā
· veikalā ar karti
· ar pārskaitījumu uz bankas kontu
· tiešsaistē ar karti par pirkumiem virs 10€


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI:

Vai norādītie dati veikalā atbilst patiesai sitācijai?
Norādītie datumi un daudzumi parasti sakrīt ar patieso situāciju. Sinhronizācija ar ražotāju noliktavu mums notiek katru stundu. Kostimi.lv nevar jums garantēt visu datumu precīzu izpildi un preču daudzumu pasūtīšanai, jo tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram kā: laika apstākļiem, kas var ietekmēt preču piegādi; liels pasūtījumu daudzums, it īpaši Helovīnu un Ziemassvētku sezonā, kad menedžeri ir pārslogoti ar darbu un nepaspēj apstrādāt pasūtījumus utt... , bet mēs nopietni attiecamies pret mūsu darbu un mūsu klientu vajadzībām un darām visu maksimāli ātri un precīzi izpildot jebkuru pasūtījumu.

Kāds ir pasūtījuma izpildes process?
- Mēs saņemam jūsu pasūtījumu. Automātiski jūsu pasūtījuma apstiprinājums tiek nosūtīts jums uz epastu un veikala menedžeriem.
- Darba laikā menedžeri veic jūsu pasūtījuma apstrādi. Menedžeris ar jums sazvanīsies un apstiprinās jūs pasūtījumu un piegādes termiņus. Ja jūs nebūs iespējams sazvanīt - mēs jums nosūtīsim epastu/sms. Ar klientiem ārpus Latvijas mēs sazināsimies tikai ar epastiem/sms.
- Pasūtījums tiks nokomplektēts un nosūtīts norunātajā laikā pēc apmaksas saņemšanas.

Kad tiek veikts pasūtījums no ražotāja uz vietas neesošai precei
Pasūtījumu no ražotājiem veicam katru pirmdienu līdz plkst. 12:00 un prece ienāk Kostimi.lv noliktavā nākamās nedēļas trešdienā (šī trešdiena arī jums tiek norādīta pie katras preces, izņemot gadījumus, ja prece nav ražotāja noliktavā). Mēs pasūtām gan klientiem uz pasūtījumu esošās preces, gan preces Kostimi.lv nolkitavas papildināšanai.

Manā pasūtījumā ir preces, kas ir uz vietas veikalā un nav uz vietas veikalā, kā jūs tās nosūtāt?
Preces, kas ir uz vietas noliktavā, tiek jums rezervētas un nosūtītas kopā vienā sūtījumā, kad ir nokomplektēts viss jūsu pasūtījums. Ja jūs vēlaties saņemt pasūtījumu atsevišķās daļās, tad jums jāsedz piegādes izdevumi tik reizes, uz cik sūtījumiem vēlaties pasūtījumu sadalīt.

Kurā laikā kurjers man piegādās preci?
Kurjers veic piegādes darba dienās pēc maršruta lapām. Nav iespējams pasūtīt kurjeru uz noteiktu laiku. Tāpēc norādiet to laiku, kur būsiet no 9:00 - 18:00. Kad paciņa ir izsūtīta - veikala menedžeriem vairs nav iespēja mainīt adresi.

Our customers about us
PartyPoint.lv ir augsti novērtēts!
{
Ļoti ātri varēja saņemt preci kopš pasūtīšanas brīža.
* atsauksme Labserviss.lv kampaņas ietvaros, neatkarīgais avots.
}
PARTYPOINT.LV TIEK NOVĒRTĒTS

AS SEEN ON TV AND IN MEDIA

© Marki Group SIA, 2006-2024 Any material copying from PartyPoint.lv is strictly forbidden. (Privacy policy)
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenasAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliCeno.lv
Our portal uses cookies
More information
Accept